Avslutade auktioner
MÅLNING GOUACHE SIGN. ALY BEN SALEM 32X26CM. SKICKAS EJ!
AIRPODS A2032 (ANDRA GENERATIONEN) MED ETUI, SLITAGE/REPOR, INKÖPTA APPLE STORE 2020-18-05 2495:-
OBJEKTIV SONY ZEISS DISTAGON T* FE 35/1,4 ZA
HERRUR HAMILTON AMERICAN CLASSIC JAZZMASTER, MODNR: H32716839, AUTOMAT, ø45MM, STÅL/SVART, SVART LÄDERBAND, DAG OCH DATUM, SERNR.22167, CERT 2016 FLORIDA USA, MANUAL, BOX (DEFEKT), LÅDA
VAS SATSUMAS JAPAN 1900-TAL HÖJD 17CM
PAR ÖRHÄNGEN MED PRYDNADSSTEN CA 2CM SILVER /925
ARMLÄNK KEJSAR 20CM SILVER /925
HERRUR GANT WATERVILLE G1740 QUARTZ, ø45MM, DATUM, 100M, GUMMIBAND, STÅL/GRÅ/ROSÉFÄRGAT STÅL
PAR ÖRHÄNGEN 2CM SILVER /925
PAR ÖRHÄNGEN 2CM SILVER /925
PAR ÖRHÄNGEN 2CM SILVER /925
PAR ÖRHÄNGEN 2CM SILVER /925
PAR ÖRHÄNGEN 2CM SILVER /925
PAR ÖRHÄNGEN 2,5CM SILVER /925
PAR ÖRHÄNGEN 2CM SILVER /925
RING MED PRYDNADSSTENAR 19MM SILVER /925
HALSSMYCKE MED PRYDNADSSTENAR CA 44CM SILVER /925
HÄNGE GULDFYNDGRUPPEN CA 3CM SILVER /925
RING MED PRYDNADSSTENAR 18MM SILVER /925
HALSSMYCKE 48CM SILVER /925
HALSSMYCKE 55CM SILVER /925
HALSKEDJA 53CM MED HÄNGE PR 4CM SILVER /935
HALSSMYCKE 45CM SILVER /925
HALSSMYCKE 45CM SILVER /925
HALSKEDJA 43-47CM MED HÄNGE PRYNADSSTENAR 2CM SILVER /925
HALSKEDJA 49CM MED HÄNGE 4,5CM SILVER /925
2 HALSSMYCKEN PR CA 43CM SILVER /925
HALSKEDJA 42-45-50CM MED HÄNGE 3CM SILVER /925
HALSKEDJA 42-45CM MED HÄNGE 2CM SILVER /925
RING EFVA ATTLING A ROSE DREAM SAMRAGDSLIPAD ROSENKVARTS NYPRIS 2100KR 19,5MM SILVER /925
RING EFVA ATTLING LOVE BEAD MED AMETIST 19,5MM SILVER /925
PAR ÖRHÄNGEN SILVER EFVA ATTLING CAPURED HARMONY OKTAGONSLIPAD BERGSKRISTALL NYPRIS 3700KR CA 5CM /925
PAR ÖRHÄNGEN EFVA ATTLING ROSE PETAL NYPRIS 2500KR CA 3CM SILVER /925
RING EFVA ATTLING 60`S PEARL 19,5MM SILVER /925 NYPRIS 2900KR
ARMLÄNK 19CM, UDDA ÖRHÄNGE SILVER /925
HALSSMYCKE SILVER EFVA ATTLING LOVE BEAD MED AMETIST 50CM /925