Auktioner
HERRUR ROLEX DATEJUST AUTOMATIC 36MM, 18K & STÅL M DIAM I INDEX, MODELL: 116203, (KUDDE SAKNAS, NAGG PÅ GLASET, NGT KORT LÄNK MEN 2 LÄNKBITAR MEDFÖLJER) M CERT 2015 & KVITTO 90000:- HEDENS GULD MARS 2021 I ORIG ETUI M YTTERLÅDA
HERRUR ROLEX GMT-MASTER II AUTOMATIC 40MM, MODELL: 126710BLRO M CERT BJERKE NOV 2018, UTAN ETUI, OBS!! DENNA VARA SKICKAS EJ
HERRUR ROLEX DAY-DATE AUTOMATIC 40MM, MODELL: 228235 (NGT KORT LÄNK) M CERT AUG 2017 & EN EXTRA LÄNKBIT, UTAN ETUI, OBS!! DENNA VARA SKICKAS EJ
GITARR-FÖRSTÄRKARE LINE 6 SPIDER V 30MKII, OBS!! DENNA VARA SKICKAS EJ
AKUSTISK GITARR GIBSON G-45 STUDIO #22660036 I ORIG GIBSON CASE, OBS!! DENNA VARA SKICKAS EJ
ELGITARR FENDER TELECASTER THINLINE DELUXE (KINA) #CGF1200772 I FODRAL, OBS!! DENNA VARA SKICKAS EJ
ELGITARR BLADE LEVINSSON RH2 CLASSIC #139193 I FODRAL, OBS!! DENNA VARA SKICKAS EJ
PADEL-RACK HEAD FLASH PRO, REK. NYPRIS: 795:-
TV-SPEL PS4 M 2 KONTROLLER, NÄTSLADD & HDMI-KABEL (LADD-SLADD SAKNAS)
MOBILTELEFON IPHONE 15 PRO MAX 256GB WHITE TITANIUM M TILLBEHÖR I ORIG KART (LADDARE INGÅR EJ VID KÖP NÄR IPHONE KÖPS NY I AFFÄR) UTTAGEN TELENOR MAJ 2024
MOBILTELEFON IPHONE 11 PRO 64GB (SMÅREPOR) M LADDARE (SPRICKA I LADDAREN)
DIGITAL KAMERA FUJIFILM X100F M OBJEKTIV 23MM SUPER EBC 1:2, MINNESKORT 16GB 60MB/S & LADDARE I KAMERAVÄSKA
BÄRBAR DATOR HP 255 G8 RYZEN 5 (15,6″, 8GB, 256GB) M ADAPTER, KÖPT 3938:- DUSTIN DEC 2023
MACBOOK AIR (13″ M1, 8GB,256GB) M KVITTO 11990:-ELGIGANTEN NOV 2023, OANVÄND I OÖPPNAD KART
SURFPLATTA IPAD 10,2 GEN 9 64GB WIFI (KVITTO WEBHALLEN 23-08-14. 4698KR VISAT TIDIGARE) I ORIG KART + PENNA